mały poliglota facebook

Newsy

Moja Mama26 maja 2016

Nasze Poliglotki bardzo kochają swoje mamy, uwielbiają w nich wszystko: to, że gotują najpyszniejszy rosołek, że zabierają je na Tygryski i to, że mają czarne włosy…..
Posłuchajcie sami:)

PIKNIK RODZINNY I DZIEŃ OTWARTY9 maja 2016

Już 20 maja w Małym Poliglocie odbędzie się długo wyczekiwany piknik rodzinny i dzień otwarty.
Nasze Poliglotki zaproszą Rodziców do wspólnej zabawy podczas zajęć języka angielskiego, wspólnie też ugotujemy coś pysznego, przeprowadzimy uwielbiane przez dzieci eksperymenty, potańczymy.
Ponad to Rodzice będą mogli „podejrzeć” zajęcia logopedyczne, wspólnie z maluchami stworzyć coś z niczego, poskakać w workach, poprzeciągać linę…
Będzie wiele konkursów i każdy wróci do domu z nagrodą
Dużo się będzie działo!
Zapraszamy!
ulotka A_000001

BIULETYN 3/20164 maja 2016

Kolejny miesiąc za nami…
A wraz z nim wydarzenia, które zaplanowaliśmy na kwiecień. Były to między innymi: wizyta Teatru Gargulec i przedstawienie pt. „Przyjaźń to skarb”, spotkanie ze Strażą dla zwierząt czy też Dzień Ziemi, który przerodził się w wielkie rodzinne świętowanie. Co jeszcze spotkało nas w mijającym miesiącu? Zapraszamy do lektury :))
biuletyn 3:2016

BIULETYN 2/20165 kwietnia 2016

Marzec za nami. W tym miesiącu okazji do świętowania było naprawdę wiele. Jeśli jesteście ciekawi co działo się w Małym Poliglocie, zapraszamy do lektury.

BIULETYN 2:2016

 

BIULETYN 1/20162 marca 2016

 

Luty za nami, a wraz z nim wiele wydarzeń z życia Poliglotków.

Poza codzienną praca i zabawą, byliśmy na wycieczce, gościliśmy Dziadków i Babcie, zorganizowaliśmy tydzień włoski, przeprowadziliśmy eksperymenty i to jeszcze nie wszystko!

BIULETYN 1/2016